Kodas: SL-286

 • Biorevitalizacijos poveikis
 • Skatina aktyvių komponentų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius
 • Sudėtyje yra 100% natūrali hialurono rūgštis
 • Sumažina raukšlių gylį ir paburkimą po akimis
 • Suteikia ilgalaikį drėkimimą paakių odai
 • Matomas rezultatas po 1 naudojimo karto

Talpa: 2g serumas  +  pleistras 2 vnt.

Inovacinė odos priežiūros programa SKINLITE susideda iš aktyviojo serumo ir mezo pleistrų su daugybe hialurono rūgšties mikroadatų. Serumas, kuris yra praturtintas natūraliais odą atjauninančiais komponentais, įskaitant hialurono rūgštį, suteikia galingą antioksidantinį, drėkinamąjį ir liftingo poveikius. Virš šimto mikroadatų ant mezo plestro užtikrina serumo ir mezo plestro aktyviųjų komponentų patekimą į gilesnius odos sluoksnius, suteikiant intensyvios biorevitalizacijos efektą. Mezo pleistrai stimuliuoja kraujotaką, kovoja su tamsiais ratilais ir maišeliais po akimis, užpildo raukšles ir išlygina odos reljefą. Dabar brangią salono procedūrą galima atlikti namuose visiškai saugiai ir neskausmingai!

Kaip veikia mezo plestras: mikroadatos, kurios sudarytos iš hialurono rūgšties, prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, įvedant į juos aktyviąją serumo sudėtį, po ko pradėda pačios tirpti, veikiant analogiškai kaip per mezoterapiją. Tai visiškai neskausminga ir saugi procedūra, nes skirtingai nuo dermarolerio ir masažo, mezo pleistrai švelniai daro poveikį odai be tempimo, palaiko švelnios ir plonos odos tonusą. Mezo pleistrai rekomenduojami naudoti po akimis, o taip pat mimikos raukšlių išlyginimui (nosies – lūpų zonos srutyse), nes dydis ir forma yra specialiai sukurti siekiant atsižvelgti į veido dalių skirtingus anatominius požymius. Mezo pleistrai SKINLITE – tai galinga profilaktika nuo maišelių, tamsių ratilų ir raukšlių po akimis atsiradimo.

NAUDOJIMO BŪDAS:

 1. Kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite veidą.
 2. Lengvais masažuojančiais judesiais paskirstykite seruma ant to odos ploto, kur planuojate naudoti mezo pleistrą. Palaukite, kol serumas pilnai įsigers, kitaip mikroadatų poveikis nebus pasiektas.
 3. Ištraukite mezo pleistrus iš pakuotės. Atskirkite juos nuo apsauginės plėvelės, neliesdami mikroadatų. Lengvais pirštų pagalvėlių paspaudimais užfiksuokite juos adatoms statmenai ant odos.
 4. Pirmąsias 15 minučių atsargiai pirštų galiukais paspauskite vertikaliai po 3-5 kartus kas 2 minutes – tai palengvins aktyviųjų ingredientų įsiskverbimą į odą. Negalima trinti. Spaudžiant, galite jausti šiokį tokį dilgčiojimą – tai normali reakcija, kuo plonesnė yra oda, tuo jautresnis bus dilgčiojimas.
 5. Laikyti 2-3 valandas. Procedūros trukmė turi būti ne mažesnė kaip 40 minučių, nes mikroadatų tirpimo procesas prasideda praėjus 30 minučių nuo mezo pleistro užklijavimo. Maksimaliam efektui galite palikti mezo pleistrą nakčiai.
 6. Atsargiai nuimkite mezo pleistrą nuo odos. Hialurono rūgšties likučius švelniais judesiais įmasažuoti į odą iki pilno įsigėrimo arba nuplaukite šiltu vandeniu.

Rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per savaitę.