Kodas: SL-276

Intensyviai minkština ir drėkina sausą odą.
• Turi priešuždegiminį ir regeneruojantį poveikius
• Sudėtyje simondsijų aliejus, arbatmedžio aliejus, šlapalas

Talpa: 1 pora

Minkštinamasis, drėkinantis pleistras užkulniams, alkūnėms ir keliams SIMONDSIJOS – tai veiksminga priemonė sausos, šiurkščios odos intesyviai priežiūrai natūralių ekstraktų pagrindu. Ptarurtinta pleistro formulė, prisotinta žolių ekstraktais, specialiai sukurta minkštinti nuospaudas, o taip pat intensyviai drėkinti ir apsaugoti sausas, itrūkusias odos vietas. Maitinamasis mišinys iš simondsijų, eukalipto, arbatmedžio aliejų giliai prasiskverbia į odą, minkštinant šiurkščias sritis. Šlapalas ir kakavos sviestas skatina natūralios drėgmės išsaugojimą ir apsaugo nuo užkalnių pritrinimo ir odos šiurkštėjimo. Visų komponentų derinys veiksmingai saugo nuo nuospaudų.

Skirtingai nuo šveičiamųjų kojinaičių, šis odos priežiūros būdas suteikia švelnesnį, terapinį poveikį, todėl gali būti rekomenduojamas ir alkūnėms bei keliams. Kursas 5-7 procedūros.

NAUDOJIMO BŪDAS:

  1. Nusiplaukite kojas, rekomenduojama naudoti po vonios, nes ant įšilusios odos pelistras veiksmingesnis. Kruopščiai nusausinkite kojų odą, kad pleistras kuo glaudžiau prisiklijuotų. Oda turi būti visiškai sausa.
  2. Atidarykite pakuotę ir nuimkite apsaugines plėveles ir popierines juosteles nuo pleistro. 
  3. Priklijuokite pleistrą ant probleminių zonų.
  4. Palikite pleistrą visai nakčiai, ryte nuimkite ir nuplaukite gelio likučius vandeniu.

Tokiu pat būdu naudokite ant alkūnių ar kelių.