Kodas: SL-266

2-jų žingsnių odos regeneracijos programa.

• Stangrinamasis serumas 2 ml Sudėtyje adenozinas ir kofermentas Q10
• Gelio kaukė smakro sričiai 

Sudėtyje kolagenas.

Talpa: 2ml + 1 kaukė

Tai novatoriška 2-žingsnių odos atkūrimo ir stangrinimo programa, kuri apjungia savyje gilaus serumo ir kaukės mechaninio poveikių privalumus, norint pasiekti geriausių rezultatų.

1 žingsnis. Stangrinantis serumas: švelniausios tekstūros, sugebantis prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius, o įeinantys į jo sudėtį adenozinas ir kofermentas Q10 intensyviai regeneruoja odos elastingumą ir saugo nuo ankstyvo senėjimo. 

2 žingsnis. Gelio kaukė smakro sričiai – specialiai sukurta suglebusios odos kaklo srityje problemų sprendimui ir saugo nuo antro smakro atsiradimo, mažinant jau esamą, koreguoja veido kontūrą, atkuria odos tonusą. Speciali kaukės forma leidžia pasiekti maksimalaus rezultato, stiprinant stangrinamąjį poveikį smakro sričiai kaukės spaudimo dėka. Procese gaunamas labiausiai įmanomas kontaktas su kaukės paviršiumi, o derinyje su stangrinamuoju serumu gaunamas maksimalus efektas, nukreiptas į paburkimo mažinimą ir mikrocirkuliacijos gerinimą.

Rezultatas: veido kontūras pastebimai stangrėja ir geriau išlaiko formą.

NAUDOJIMO BŪDAS:

  1. Nuplaukite ir nusausinkite veidą.
  2. Atidarykite pakuotę su serumu (1 žingsnis) ir paskirstykite jį kaklo ir smakro zonoje.
  3. Atidarykite gelio pagrindo kaukę (2 žingsnis), nuėmus apsauginę plėvelę.
  4. Blizgią pusę uždekite ant reikiamos srities. Kaukę reikia dėti nuo centrinės smakro dalies. Prapjovas reikia dėti ant ausų. Stebėkite, kad po kauke nesusidarytų oro burbuliukai, palyginkite kaukę, kad to išvengti.
  5. Palaikykite kaukė 20-30 minučių. Galima kaukę palikti visai nakčiai.
  6. Atsargiai nuimkite kaukę. Jei ant odos liko neįsigėrusios kaukės dalelės, nuplaukite jas.

Rekomenduojama per pirmas 2 savaites naudoti kaukę kartą per 2 dienas. Vėliau 2 kartus į savaitę.